Промоции

Количка
Търси:
Филтри
Категории с падащо меню

Сътрудник въвеждане на данни

пълно работно време
София

Ние сме SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги и част от водещата компания на фармацевтичния пазар - "Софарма Трейдинг" АД. Отворихме врати през 2015 г. и днес приветстваме клиентите си в над 50 обекта в страната, както и в нашия онлайн магазин. Предлагаме спокойна, приятелска среда и богата гама от продукти за здраве и красота. Това, което ни отличава е иновативен подход в обслужването на здравните нужди на клиентите, чрез индивидуални консултации и съвети.

Нашата мисия е SOpharmacy да стане надежден здравен партньор за цял живот!

Във връзка с разширяването на дейността на нашата он-лайн аптека търсим отговорен и мотивиран Сътрудник въвеждане на данни

Вашите отговорности:

- Търсене и обработка на информация за различни артикули

- Въвеждане на данни за артикули в онлайн платформата

- Обработка и публикация на статии и новини

- Подпомага екипа при опаковане на клиентски пратки

Нашите очаквания:

- Опит на сходна позиция ще се счита за предимство

- Отлична компютърна грамотност - MS Office пакет

- Добро владеене на английски език

- Внимание към детайла и аналитичност

Нашето предложение:

- Атрактивно възнаграждение и допълнителни социални придобивки

- Стабилна, сигурна и динамична работна среда

- Гъвкава корпоративна култура, която приветства идеи и инициатива

- Приятелски и подкрепящ екип

- Коректни и изрядни работодателски практики

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Оценяваме всички изпратени кандидатури, но, моля обърнете внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

Кандидатствай

Преди да продължите...