Стоковед

Стоковед

пълно работно време
Пловдив

Стоковед
SOpharmacy са аптеки oт ново поколение, предлагащи цялостно професионално обслужване и грижа към клиента.
Нашите ценности са:
Индивидуален подход към всеки наш клиент;
Иновативните продукти и услуги;
Широко портфолио от продукти за здравето и красотата.

За екипи на обекти в гр. Пловдив търсим:

Стоковед

Основни задължения:

– Проверява, заприхождава и подрежда новополучената стока;
– Актуализира етикети на продукти регулярно и своевременно;
– Организира трансфер на продуктите между различните обекти, подготвяйки и съпътстващата документация;
– Участва в частични инвентаризации;
– Актуализира партида и срок на годност на продуктите в специализиран софтуер.

Изисквания към кандидатите:

– Средно образование;
– Опит в обект от сектора с търговия на бързооборотни стоки;
– Работа със специализиран софтуер е предимство;
– Компютърна грамотност;
– Организираност и самоинициатива.

Ние предлагаме:

– Финансово стабилен и коректен работодател, спазващ всички изисквания според трудовото законодателство – работно време, отпуски, почивки и др.;
– Възможност за обучения и прилагане на иновативни практики;
– Работа в екип от утвърдени професионалисти.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография . Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

изисквания към кандидатите

категорияСтоковед

кандидатствай