Помощник-фармацевт

пълно работно време
Бургас

SOpharmacy са аптеки oт ново поколение, предлагащи цялостно професионално обслужване и грижа към клиента.
Нашите ценности са :
Индивидуален подход към всеки наш клиент;
Иновативните продукти и услуги ;
Широко портфолио от продукти за здравето и красотата.

За екипа в нов обект в гр. Бургас търсим:

ПОМОЩНИК – ФАРМАЦЕВТ

Основни задължения:

– Предоставя отлично индивидуално клиентско обслужване с позитивен и професионален подход;
– Идентифицира нуждата на клиента и дава професионален съвет и препоръчва подходящ продукт, с цел пациентът да вземе информирано решение за покупка;
– Работи фокусно за популяризиране на предлаганите професионални услуги и продукти чрез активна комуникация с клиенти в обекта;
– Целенасочено работи спрямо законовите си пълномощия за изпълнение на приетите стандарти и политики на ниво обект.

Изисквания към кандидатите:

– Образование – Помощник – фармацевт;
– Опит като Помощник – фармацевт в аптека ще се счита за предимство;
– Владеене на английски език ще се счита за предимство;
– Инициативност и отвореност към промяна;
– Организираност и отговорност към постигане на заложените цели;
– Умения за консултиране на клиенти.

Ние предлагаме:

– Финансово стабилен и коректен работодател, спазващ всички изисквания според трудовото законодателство – работно време, отпуски, почивки и др.;
– Работа в аптеки без аналог на българския пазар;
– Регулярни обучения, развиващи професионалните умения и компетенции;
– Работа в екип от утвърдени професионалисти.

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

изисквания към кандидатите

категорияПомощник фармацевт

кандидатствай