Помощник – Фармацевт за жк Белите брези

пълно работно време
София

Ако искате да работите за голяма и бързоразвиваща се компания?
Ако грижата за хората Ви зарежда и желаете да бъдете техен доверен здравен партньор?
Ако сте отборен играч с чувство за отговорност и принадлежност към екипа?

SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги и част от водещата компания на фарма пазара „Софарма Трейдинг“ АД, работи със съвременна концепция, разработена с вдъхновение, енергия и професионален опит. Предлагаме иновативен подход за най-добра практика за обслужване на здравните нужди на пациентите в България. Основана през 2015 г., днес SOpharmacy приветства клиентите в 20+ пункта в страната, както и в нашия онлайн магазин, предлагащи спокойна, отворена и приятелска среда, богата гама от продукти за здраве и красота и индивидуални консултации и съвети.
Нашата мисия е SOpharmacy е да стане надежден здравен партньор за цял живот!

В хода на продължаващото ни разрастване за екипа на обект в жк Белите брези търсим:

ПОМОЩНИК – ФАРМАЦЕВТ

Отговорности:
– Предоставя отлично индивидуално клиентско обслужване с позитивен и професионален подход;
– Идентифицира нуждата на клиента, дава професионален съвет и препоръчва подходящ продукт, с цел пациентът да вземе информирано решение за покупка;
– Работи фокусно за популяризиране на предлаганите професионални услуги и продукти чрез активна комуникация с клиенти в обекта;
– Целенасочено работи за изпълнение на приетите стандарти и политики на ниво обект.

Изисквания:
– Висше образование – Магистър – фармацевт;
– Опит като Магистър фармацевт в аптека;
– Инициативност и отвореност към промяна;
– Организираност и отговорност към постигане на заложените цели;
– Умения за консултиране на клиенти.

Предложение:
– Стабилна, сигурна и динамична работна среда
– Възможности за обучения и развитие
– Гъвкава корпоративна култура, която приветства идеи и инициатива
– Приятелски и подкрепящ екип
– Коректни и изрядни работодателски практики
– Многокомпонентна система за възнаграждение
– Екологична, здравословна офисна среда

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Оценяваме всички изпратени кандидатури, но, моля обърнете внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

изисквания към кандидатите

категорияПомощник фармацевт

кандидатствай