Консултант Козметика

пълно работно време
Сандански

SOpharmacy са аптеки oт ново поколение, предлагащи цялостно професионално обслужване и грижа към клиента.
Нашите ценности са:
Индивидуален подход към всеки наш клиент;
Иновативните продукти и услуги;
Широко портфолио от продукти за здравето и красотата.

За екипа на нов обект в гр. Сандански търсим:

Основни задължения:

– Професионално консултира клиентите за козметика и натурални продукти спрямо техните индивидуални нужди, спазвайки политиката на компанията и ценностите на работодателя;
– Участва в представянето на всички маркетингови активности, промоционални кампании, програми за лоялни клиенти и други събития;
– Активно работи с останалата част от екипа за достигането на заложените таргети;
– Участва в получаването на стока в аптеката и адекватното позициониране на продуктите, спрямо утвърдените стандарти.

Изисквания към кандидатите:

– Отлични познания в областта на продукти за грижа за кожата и медицинската козметика;
– Практически опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
– Комуникативни и презентационни умения;
– Умения за консултиране и убеждаване;
– Добро ниво на владеене на английски или гръцки език ще се счита за предимство;

Ние предлагаме:

– Обучение и възможност за професионално развитие;
– Подкрепящ екип;
– Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография .
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

изисквания към кандидатите

категорияКонсултант козметика

кандидатствай