Консултант Козметика за жк Люлин

пълно работно време
София

Ако сте мотивиран да работите за голяма и бързоразвиваща се компания?
Ако се интересувате от тенденциите в козметиката?
Ако сте отборен играч с чувство за отговорност и принадлежност към екипа?

SOpharmacy, една от най-бързо развиващите се аптечни вериги и част от водещата компания на фарма пазара „Софарма Трейдинг“ АД, работи със съвременна концепция, разработена с вдъхновение, енергия и професионален опит. Предлагаме иновативен подход за най-добра практика за обслужване на здравните нужди на пациентите в България. Основана през 2015 г., днес SOpharmacy приветства клиентите в 20+ пункта в страната, както и в нашия онлайн магазин, предлагащи спокойна, отворена и приятелска среда, богата гама от продукти за здраве и красота и индивидуални консултации и съвети.
Нашата мисия е SOpharmacy е да стане надежден здравен партньор за цял живот!

В хода на продължаващото ни разрастване за екипа на обект в жк Люлин търсим:

Консултант Козметика

Отговорности:
– Професионално консултира клиентите за козметика и натурални продукти спрямо техните индивидуални нужди, спазвайки политиката на компанията и ценностите на работодателя;
– Участва в представянето на всички маркетингови активности, промоционални кампании, програми за лоялни клиенти и други събития;
– Активно работи с останалата част от екипа за достигането на заложените таргети;
– Участва в получаването на стока в аптеката и адекватното позициониране на продуктите, спрямо утвърдените стандарти.

Изисквания:
– Отлични познания в областта на продукти за грижа за кожата и медицинската козметика;
– Практически опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
– Комуникативни и презентационни умения;
– Умения за консултиране и убеждаване;

Предложение:
– Стабилна, сигурна и динамична работна среда
– Възможности за обучения и развитие
– Приятелски и подкрепящ екип
– Коректни и изрядни работодателски практики
– Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете актуална автобиография.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.
Оценяваме всички изпратени кандидатури, но, моля обърнете внимание, че ще се свържем само с кандидати, одобрени по документи.

изисквания към кандидатите

категорияКонсултант козметика

кандидатствай